We
Digital

İşimize ait tanımlar & kurallar değişti.

Global For All, yaratıcı dokunuşları, fark yaratan çözümleri ile en güven veren, en heyecan veren, kaliteli, sürdürülebilir, öncü hizmet markası olmak vizyonuyla hareket ediyor.

DİGİTAL

Yaratıcı ve etkin uygulamalar hayata geçirmek bizim işimiz.

Yeni dünyaya adapte olan, teknolojiyi tehdit değil, güç gören vizyonumuz ile dijital dünyada da yanınızdayız. Yenilikçi yapısı ve dönüşümün gücü ile yepyeni yetiler ile donanan teknik ekibimiz, fiziksel dünyada olduğu gibi, sanal etkinlik platformumuz ile sizlere sanal dünyada da eşlik ediyor. Yine yapmanız gereken tek şey hayal etmek.

Yenilikçi Yaklaşım

İçeriğimizi, hizmetlerimizi farklılaştırarak, digital dünyadaki en yaratıcı, en kaliteli ve yenilikçi müşteri deneyimlerini sunmayı amaçlıyoruz.
Strateji
Yaratıcı dokunuşları, fark yaratan çözümleri ile en güven veren, en şaşırtan, en heyecan veren, kaliteli, sürdürülebilir, öncü hizmet sunuyoruz.

Değerlerimiz

İş ortaklarımıza her zaman müşteri odaklılık, operasyonel mükemmeliyetçilik, inovasyon – yenilikçi yaklaşım, yaratıcılık, dayanışma ve empati değerlerimizle yaklaşıyoruz.

Odağına her daim müşterilerini koyarak, onların başrolde olacağı etkileyici ve unutulmaz hikayeler yaratan Global, 22 senelik yolculuğuna, uzman olduğu her alan ile renklenerek, devam ediyor. İşin merkezine “yaratıcılığı” ve “sürdürülebilirliği” koyarak, A’dan Z’ye tüm aşamaları ile, 360 derece etkinlik projelerine imza atıyor.

“Global For All, teknolojinin olmazsa olmaz olduğu gerçeğinden hareketle, sektörün ihtiyaçlarını saptıyor, sistemler inşa ediyor, etkinlikleri 360 derece izleyebilme yetisi ile gerçekleştiriyoruz.”
Tuğce Giray
Kurumsal İletişim Direktörü

1950

Proje

22 yılı aşkın bilgi birikimi ve uzmanlığımızla, yaratıcı ve unutulmaz etkinlikler tasarlıyor ve tüm aşamalarıyla hayata geçiriyoruz

DİGİTAL

Siz sadece hayal edin.

Bizim için her etkinlik, yepyeni bir hikaye yaratmak için bir fırsat demek. Sürdürülebilir iletişim projeleri tasarlayarak, yaratıcı ve etkin uygulamalar ile hayata geçirmek bizim işimiz. Siz sadece hayal edin…