YOL GÖSTERİCİMİZ,
İDEALLERİMİZ VE YARATICILIK

Şablonlar, standartlar, sınırlar…. Bizler, bu üç kelimeyi yeniden tanımlamak için yola çıktık. Çünkü GLOBAL Ailesi olarak, her zaman daha iyisini, daha yaratıcı olanı arıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda, standart şablonları olmayan; ihtiyaca özel yenilikçi fikirlerle yaratıcı uygulamalar geliştiren bir takım olarak hareket ediyoruz.

İz bırakan, konuşulan, mutlu eden organizasyonlar için emek ve bilgiye devamlı yatırım yapıyoruz. Ama en önemlisi de, insana. Çünkü bizim işimiz ekip işi, bizim işimiz sinerji işi. Bu yüzden iş ortaklarımızla da birlikte hareket ediyor, onlar için değil; onlarla birlikte üretiyoruz.

Sürecin tüm aşamalarında, yaratıcı alanın dinamiklerinden faydalanmak, olmazsa olmazlarımızdan. Kreatif Departman’ımız ile birlikte projelerimizi adım adım geliştirirken, gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlikleri hikaye yaratımı süreciyle ele alıyoruz. Bizim için kurumsal etkinlik; planlama sürecinden, etkinlik sonrasına kadar bütüncül bir hikaye anlatımı demek.

Çünkü iyi bir hikaye, kendini her zaman dinletir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Yaratıcı anlayışla bütünleşmiş bir etkinlik yönetimi.

Bizim için etkinlik yönetimi; planlama, koordinasyon ve strateji aşamalarına ek olarak, tüm yaratıcı ihtiyaçları ile bir bütündür. GLOBAL Ailesi olarak, projelerimizi bütünsel olarak ele alıp, aşağıdaki tüm aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Konsept Tasarımı

İş ortaklarımızdan aldığımız ihtiyaç listelerinin ardından, GLOBAL Kreatif Departmanı projenin temel ihtiyacını karşılayan yaratıcı bir konsept tasarlar.

Planlama ve Organizasyon

GLOBAL M.I.C.E ve P.C.O Departmanları, Kreatif Departman’ın tasarladığı konsepti projelendirir ve A’dan Z’ye her adımı planlayarak, bütüncül bir şekilde hayata geçirir.

İçerik Üretimi,Tasarım ve Prodüksiyon Hizmetleri

Bizler, etkinlik yönetimine ek olarak; içerik üretimi, tasarım ve prodüksiyon alanlarında da iş ortaklarımıza hizmet veriyoruz.

globalli_olmak_icerik

İçerik Üretme

Kurumsal iletişim projeleri, konsept, slogan, senaryo, sunum içerikleri, konuşma metinleri ve akış yönetimi de GLOBAL Ailesi’nin hizmetlerinden sadece bazıları.

Prodüksiyon

Motivasyon videoları, viral filmler, etkinlik klipleri, konsept video ve filmlerle birlikte, projelerimizi görsel olarak da güçlendiriyoruz.

Tasarım

GLOBAL olarak logo, konsept ve key visual görselleri ve 3D sahne tasarımı yapıyor; böylece projeyi tam anlamıyla yansıtan bir etkinlik kimliği üretmiş oluyoruz.

Özel Projeler

Herhangi bir etkinlik ya da kongre organizasyonundan bağımsız olarak, iş ortaklarımıza özel projeler tasarlıyoruz.